Vardas: Hubertas

Vardo reikšmė:

hugu „dvasia“ + beraht „garsus, žymus“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.03

Papildoma informacija:

Šių vardų turėtojų pagrindiniai trūkumai: naivumas, nepastovumas, neambicingumas, lengvabūdiškumas, nemokėjimas užbaigti užsibrėžto tikslo, įpratimas „keisti arklius pirmoje stotelėje”. Bet jie labai meilūs su vaikais – savais ir svetimais, tačiau su pastaraisiais tai daro be perdėto sentimentalumo. Vaikai jiems – tas pat kaip ir suaugusieji, tiktai laimingi vaikai savyje sukaupia daugiau džiaugsmo, tikėjimo laiminga ateitimi. Todėl jie vaikus laiko tikrais savo draugais.

Panašūs vardai:
Hubert


Pavardė: Kalyška

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kalytis, Kalytienė

Daugiau narių turinčių vardą Hubertas

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Hubertas Kalyška" morzės abėcėle

····
H
··-
U
-···
B
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
·-
A
·-··
L
-·--
Y
···
S
-·-
K
·-
A
H
U
B
E
R
T
A
S
K
A
L
Y
S
K
A
H
U
B
E
R
T
A
S
K
A
L
Y
S
K
A

Visos paieškos