Vardas: Hubertas

Vardo reikšmė:

hugu „dvasia“ + beraht „garsus, žymus“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.03

Papildoma informacija:

Šių vardų turėtojų pagrindiniai trūkumai: naivumas, nepastovumas, neambicingumas, lengvabūdiškumas, nemokėjimas užbaigti užsibrėžto tikslo, įpratimas „keisti arklius pirmoje stotelėje”. Bet jie labai meilūs su vaikais – savais ir svetimais, tačiau su pastaraisiais tai daro be perdėto sentimentalumo. Vaikai jiems – tas pat kaip ir suaugusieji, tiktai laimingi vaikai savyje sukaupia daugiau džiaugsmo, tikėjimo laiminga ateitimi. Todėl jie vaikus laiko tikrais savo draugais.

Panašūs vardai:
Hubert


Pavardė: Ruskonis

Ruskonis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Ruskonienė (ištekėjusi) ir Ruskonaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Ruskonytė, Ruskonienė

Daugiau narių turinčių vardą Hubertas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Hubertas Ruskonis" morzės abėcėle

····
H
··-
U
-···
B
·
E
·-·
R
-
T
·-
A
···
S
·-·
R
··-
U
···
S
-·-
K
---
O
N
··
I
···
S
H
U
B
E
R
T
A
S
R
U
S
K
O
N
I
S
H
U
B
E
R
T
A
S
R
U
S
K
O
N
I
S

Visos paieškos