Vardas: Iduna

Vardo reikšmė:

amžinos jaunystės deivės vardas

Vardo kilmė:

skandinavų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.11

Papildoma informacija:

Šių vardų turėtojų pagrindiniai trūkumai: naivumas, nepastovumas, neambicingumas, lengvabūdiškumas, nemokėjimas užbaigti užsibrėžto tikslo, įpratimas „keisti arklius pirmoje stotelėje”. Bet labai meilios su vaikais – savais ir svetimais, tačiau su pastaraisiais tai daro be perdėto sentimentalumo. Vaikai joms – tas pat kaip ir suaugusieji, tiktai laimingi vaikai savyje sukaupia daugiau džiaugsmo, tikėjimo laiminga ateitimi. Todėl jos vaikus laiko tikrais savo draugais.


Pavardė: Malatokaitė

Malatokaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Malatokas.

Panašios pavardės:
Malatokas

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Iduna Malatokaitė" morzės abėcėle

··
I
-··
D
··-
U
N
·-
A
--
M
·-
A
·-··
L
·-
A
-
T
---
O
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
·
E
I
D
U
N
A
M
A
L
A
T
O
K
A
I
T
E
I
D
U
N
A
M
A
L
A
T
O
K
A
I
T
E

Visos paieškos