Vardas: Idvyga

Informacija ruošiama...


Pavardė: Kossakowski

Žinomi žmonės:

  • Jonas Nepomukas Kosakovskis (1755–1808) – LDK XVIII a. pabaigos veikėjas, Vilniaus vyskupas, vienuolių trinitorių veiklos rėmėjas Lietuvoje (pritarė vienuolių įkurdinimui Jonavoje 1802 m., juos rėmė). Vilniaus vyskupas ordinaras (1798 rugpjūčio 9 d. – 1808 rugpjūčio 26 d.);
  • Juozapas Antanas Kosakovskis (1772–1842) – Prancūzijos kariuomenės generolas, Napoleono I adjutantas, ypač pasižymėjęs 1812 m. kampanijos Rusijoje metu;

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Idvyga Kossakowski" morzės abėcėle

··
I
-··
D
···-
V
-·--
Y
--·
G
·-
A
-·-
K
---
O
···
S
···
S
·-
A
-·-
K
---
O
·--
W
···
S
-·-
K
··
I
I
D
V
Y
G
A
K
O
S
S
A
K
O
W
S
K
I
I
D
V
Y
G
A
K
O
S
S
A
K
O
W
S
K
I

Visos paieškos