Vardas: Ilma

Vardo reikšmė:

iš upėvardžio Ilma (Pabradė)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.10

Papildoma informacija:

Jūs paprastai daug kuo domitės, ypač mokslais, visų pirma humanitariniais, tačiau gerai suprantate ir techniką. Kad ir kuo Jūs užsiimate, Jūsų stilius nepakartojamas. Švelnus humoras, malonus charakteris ir mokėjimas nuoširdžiai didžiuotis gyvenimu leidžia darbuotis daugelyje sričių. Kasdienybę pagražinate juokeliais, audringai aptariate savo bendradarbių veiklą. Jūsų atidumas detalėms ir iškalba leidžia Jums tapti talentingais scenaristais, dramaturgais, aktoriais, naudingų patarimų ir pokalbių vedėjais televizijoje arba žurnalistais. Dėl savo originalumo Jūs galite sublizgėti bet kokioje meno srityje.

Panašūs vardai:
Ilmera, Ilmaras, Ilmanta, Ilmeda


Pavardė: Bakuškova

Bakuškova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bakuškovas.

Daugiau narių turinčių vardą Ilma

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Ilma Bakuškova" morzės abėcėle

··
I
·-··
L
--
M
·-
A
-···
B
·-
A
-·-
K
··-
U
···
S
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
I
L
M
A
B
A
K
U
S
K
O
V
A
I
L
M
A
B
A
K
U
S
K
O
V
A

Visos paieškos