Vardas: Ilma

Vardo reikšmė:

iš upėvardžio Ilma (Pabradė)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.10

Papildoma informacija:

Jūs paprastai daug kuo domitės, ypač mokslais, visų pirma humanitariniais, tačiau gerai suprantate ir techniką. Kad ir kuo Jūs užsiimate, Jūsų stilius nepakartojamas. Švelnus humoras, malonus charakteris ir mokėjimas nuoširdžiai didžiuotis gyvenimu leidžia darbuotis daugelyje sričių. Kasdienybę pagražinate juokeliais, audringai aptariate savo bendradarbių veiklą. Jūsų atidumas detalėms ir iškalba leidžia Jums tapti talentingais scenaristais, dramaturgais, aktoriais, naudingų patarimų ir pokalbių vedėjais televizijoje arba žurnalistais. Dėl savo originalumo Jūs galite sublizgėti bet kokioje meno srityje.

Panašūs vardai:
Ilmera, Ilmaras, Ilmanta, Ilmeda


Pavardė: Eimuntavičiūtė

Eimuntavičiūtė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Eimuntavičius.

Daugiau narių turinčių vardą Ilma

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Ilma Eimuntavičiūtė" morzės abėcėle

··
I
·-··
L
--
M
·-
A
·
E
··
I
--
M
··-
U
N
-
T
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
-
T
·
E
I
L
M
A
E
I
M
U
N
T
A
V
I
C
I
U
T
E
I
L
M
A
E
I
M
U
N
T
A
V
I
C
I
U
T
E

Visos paieškos