Vardas: Ilona

Vardo reikšmė:

iš graikiško Helena: „šviesioji“

Vardo kilmė:

vengrų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.27
08.18

Papildoma informacija:

Ilonos moka slėpti savo jausmus, tačiau tai nereiškia, kad jos nesugeba širsti. Jų viduje kunkuliuoja, tačiau autoritetas neleidžia to parodyti kitiems. Ilonos – puikios aktorės kasdieniniame gyvenime. Todėl kai kurie jas laiko šaltomis veidmainėmis, siekiančiomis savų tikslų. Daugelis Ilonų labai išgyvena dėl kitų žmonių, jeigu mato, kad juos skriaudžia. Tada jos stoja engiamųjų pusėn. Ilonos – nelinkusios lyderiauti. Daugelis jų nepakenčia žiauraus gyvenimo konkurencijos, todėl retai kada jos patenkintos gyvenimu. Ilonoms geriausiai sekasi reklaminis darbas. Kai kurios dirba komercijoje. Teatras – štai arena, kurioje jos gali pilnai atsiskleisti. Ir dar – politika.

Panašūs vardai:
Ilonida, Iloneta


Pavardė: Rugieniūtė

Rugieniūtė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Rugienius.

Panašios pavardės:
Rugienius, Rugienienė

Daugiau narių turinčių vardą Ilona

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Ilona Rugieniūtė" morzės abėcėle

··
I
·-··
L
---
O
N
·-
A
·-·
R
··-
U
--·
G
··
I
·
E
N
··
I
··-
U
-
T
·
E
I
L
O
N
A
R
U
G
I
E
N
I
U
T
E
I
L
O
N
A
R
U
G
I
E
N
I
U
T
E

Visos paieškos