Vardas: Ilona

Vardo reikšmė:

iš graikiško Helena: „šviesioji“

Vardo kilmė:

vengrų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.27
08.18

Papildoma informacija:

Ilonos moka slėpti savo jausmus, tačiau tai nereiškia, kad jos nesugeba širsti. Jų viduje kunkuliuoja, tačiau autoritetas neleidžia to parodyti kitiems. Ilonos – puikios aktorės kasdieniniame gyvenime. Todėl kai kurie jas laiko šaltomis veidmainėmis, siekiančiomis savų tikslų. Daugelis Ilonų labai išgyvena dėl kitų žmonių, jeigu mato, kad juos skriaudžia. Tada jos stoja engiamųjų pusėn. Ilonos – nelinkusios lyderiauti. Daugelis jų nepakenčia žiauraus gyvenimo konkurencijos, todėl retai kada jos patenkintos gyvenimu. Ilonoms geriausiai sekasi reklaminis darbas. Kai kurios dirba komercijoje. Teatras – štai arena, kurioje jos gali pilnai atsiskleisti. Ir dar – politika.

Panašūs vardai:
Ilonida, Iloneta


Pavardė: Rumianceva

Rumianceva – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Rumiancev.

Panašios pavardės:
Rumiancevas, Rumiancev

Daugiau narių turinčių vardą Ilona

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Ilona Rumianceva" morzės abėcėle

··
I
·-··
L
---
O
N
·-
A
·-·
R
··-
U
--
M
··
I
·-
A
N
-·-·
C
·
E
···-
V
·-
A
I
L
O
N
A
R
U
M
I
A
N
C
E
V
A
I
L
O
N
A
R
U
M
I
A
N
C
E
V
A

Visos paieškos