Vardas: Ira

Vardo reikšmė:

„atsargi“;

trumpinys iš Irena: „taika, ramybė“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.04

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Turėdamos teigiamų savybių, jos užsispyrusios, paslaptingos, geros praktikai ir gerai orientuojasi finansų klausimuose. Labai įžvalgios. Mėgsta paplepėti, turi gerą atmintį, tačiau lėtai mąsto; jeigu ką nors supranta, tai įsisavina ilgam laikui. Jos užsigalvojusios, kantrios, pastovios, patikimos, energingos, diplomatiškos ir konservatyvios. Kaip bendradarbės – patikimos, geros draugės, bebaimės, dosnios. Jas daugiau valdo jausmai negu protas.

Panašūs vardai:
Irena, Irenėjas, Irenėjus, Irenijus, Irma, Irmantas, Irmantė, Irmė, Irmgarda, Irmina


Pavardė: Šliarpienė

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Ira

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Ira Šliarpienė" morzės abėcėle

··
I
·-·
R
·-
A
···
S
·-··
L
··
I
·-
A
·-·
R
·--·
P
··
I
·
E
N
·
E
I
R
A
S
L
I
A
R
P
I
E
N
E
I
R
A
S
L
I
A
R
P
I
E
N
E

Visos paieškos