Vardas: Irenėjas

Vardo reikšmė:

eirenaios „taikingas, ramus“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.04

Papildoma informacija:

Jūs – garsūs mokslininkai ir revoliucionieriai, svajojantys sukurti laimingą rytojų. Tačiau Jums būdingas ir smulkmeniškumas, merkantilizmas, kuris gali sužlugdyti visas puikiąsias užmačias. Jūs puikiai išmanote visko kainą, netikite jokiais pažadais ir nesiremiate kitais, todėl kartais Jums tiesiog neužtenka jėgų įvykdyti savo idėjas.

Panašūs vardai:
Irenėjus


Pavardė: Varenikas

Varenikas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Varenikienė (ištekėjusi) ir Varenikaitė (netekėjusi arba mergautinė).

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Irenėjas Varenikas" morzės abėcėle

··
I
·-·
R
·
E
N
·
E
·---
J
·-
A
···
S
···-
V
·-
A
·-·
R
·
E
N
··
I
-·-
K
·-
A
···
S
I
R
E
N
E
J
A
S
V
A
R
E
N
I
K
A
S
I
R
E
N
E
J
A
S
V
A
R
E
N
I
K
A
S

Visos paieškos