Vardas: Irmina

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Irmigarda: „dievo Irmino apsauga“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.24
12.30

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Vertinanti šeimą ir sugebanti ja pasirūpinti. Siekianti finansinio saugumo. Puiki derybininkė, gera draugė ir patarėja. Jautri, turinti stiprią nuojautą. Mėgstanti vadovauti, energinga ir užsispyrusi, gan ūmaus būdo, tačiau vengianti konfliktų. Mokanti elgtis su pinigais, darbšti, analitiškai mąstanti ir gan smulkmeniška. Sugebanti dirbti kelis darbus iš karto, mėgstanti uždarą gyvenimo būdą, tačiau puiki ir vaišinga šeimininkė.

Panašūs vardai:
Irma, Irmantas, Irmantė, Irmė, Irmgarda, Irmanta, Irmunda, Irmas, Irmanrė, Irmutė


Pavardė: Bajerčius

Moteriška pavardės forma: Bajerčienė (ištekėjusi) ir Bajerčiūtė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Jūras Bajerčius (g. 1938) – choro dirigentas, pianistas, pedagogas;
  • Konstantinas Bajerčius (1903–1946) – Lietuvos pedagogas, visuomenės ir politinis veikėjas, poetas, prozininkas, rezistentas;
  • Stasys Bajerčius (g. 1941) – gydytojas, Lietuvos ir Molėtų rajono politinis bei visuomenės veikėjas;

Panašios pavardės:
Bajerčienė, Bajerčiūtė

Daugiau narių turinčių vardą Irmina

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Irmina Bajerčius" morzės abėcėle

··
I
·-·
R
--
M
··
I
N
·-
A
-···
B
·-
A
·---
J
·
E
·-·
R
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
I
R
M
I
N
A
B
A
J
E
R
C
I
U
S
I
R
M
I
N
A
B
A
J
E
R
C
I
U
S

Visos paieškos