Vardas: Irmina

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Irmigarda: „dievo Irmino apsauga“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.24
12.30

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Vertinanti šeimą ir sugebanti ja pasirūpinti. Siekianti finansinio saugumo. Puiki derybininkė, gera draugė ir patarėja. Jautri, turinti stiprią nuojautą. Mėgstanti vadovauti, energinga ir užsispyrusi, gan ūmaus būdo, tačiau vengianti konfliktų. Mokanti elgtis su pinigais, darbšti, analitiškai mąstanti ir gan smulkmeniška. Sugebanti dirbti kelis darbus iš karto, mėgstanti uždarą gyvenimo būdą, tačiau puiki ir vaišinga šeimininkė.

Panašūs vardai:
Irma, Irmantas, Irmantė, Irmė, Irmgarda, Irmanta, Irmunda, Irmas, Irmanrė, Irmutė


Pavardė: Birieta

Moteriška pavardės forma: Birietienė (ištekėjusi) ir Birietaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Klemensas Birieta (g. 1950) – Lietuvos ir Pakruojo rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas;
  • Kęstutis Birieta (1946–2008) – Lietuvos futbolininkas, vėliau – teisėjas;

Panašios pavardės:
Birinčikas, Birietienė, Birinčikienė, Birietaitė, Birinčikaitė, Biriukoviene, Biriukovienė, Biriukovas, Biriukova, Birienė

Daugiau narių turinčių vardą Irmina

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Irmina Birieta" morzės abėcėle

··
I
·-·
R
--
M
··
I
N
·-
A
-···
B
··
I
·-·
R
··
I
·
E
-
T
·-
A
I
R
M
I
N
A
B
I
R
I
E
T
A
I
R
M
I
N
A
B
I
R
I
E
T
A

Visos paieškos