Vardas: Iveta

Vardo reikšmė:

iš sen. vokiečių: iwe „kukmedžio lankas“ + -ette- (mažybinė priesaga)

Vardo kilmė:

prancūzų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.13

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Jūs gerai numatote vedybų perspektyvas, ir jeigu ištekate, tai tik su dideliu kraičiu. Kartais gaunate didelį palikimą iš tolimų giminaičių. Su antrąja puse gyvenate labai paslaptingą ir keistą gyvenimą.


Pavardė: Gružienė

Gružienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Gružius.

Panašios pavardės:
Gružinskas, Gružinskienė

Daugiau narių turinčių vardą Iveta

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Iveta Gružienė" morzės abėcėle

··
I
···-
V
·
E
-
T
·-
A
--·
G
·-·
R
··-
U
--··
Z
··
I
·
E
N
·
E
I
V
E
T
A
G
R
U
Z
I
E
N
E
I
V
E
T
A
G
R
U
Z
I
E
N
E

Visos paieškos