Vardas: Iveta

Vardo reikšmė:

iš sen. vokiečių: iwe „kukmedžio lankas“ + -ette- (mažybinė priesaga)

Vardo kilmė:

prancūzų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.13

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Jūs gerai numatote vedybų perspektyvas, ir jeigu ištekate, tai tik su dideliu kraičiu. Kartais gaunate didelį palikimą iš tolimų giminaičių. Su antrąja puse gyvenate labai paslaptingą ir keistą gyvenimą.


Pavardė: Pičiugina

Pičiugina – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Pičiuginas.

Daugiau narių turinčių vardą Iveta

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Iveta Pičiugina" morzės abėcėle

··
I
···-
V
·
E
-
T
·-
A
·--·
P
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
--·
G
··
I
N
·-
A
I
V
E
T
A
P
I
C
I
U
G
I
N
A
I
V
E
T
A
P
I
C
I
U
G
I
N
A

Visos paieškos