Vardas: Izaokas

Vardo reikšmė:

„linksmuolis“;

„jis juoksis“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.19

Papildoma informacija:

Jūs gyvenate nuobodžiai, vienodai, vengiate draugijos ir apskritai nemėgstate triukšmo. Labai prisirišate prie savo šeimos ir darbo. Būdami kantrūs, patvarūs ir darbštūs, Jūs praturtėjate ir dažnai įsigyjate didelį nekilnojamąjį turtą. Šeimoje retai jaučiatės laimingi. Pavydas ir įtarinėjimai sukelia šeimoje vaidus ir nemalonumus.


Pavardė: Drakšas

Moteriška pavardės forma: Drakšienė (ištekėjusi) ir Drakšaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

Panašios pavardės:
Drake, Drakšienė, Drakšaitė

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Izaokas Drakšas" morzės abėcėle

··
I
--··
Z
·-
A
---
O
-·-
K
·-
A
···
S
-··
D
·-·
R
·-
A
-·-
K
···
S
·-
A
···
S
I
Z
A
O
K
A
S
D
R
A
K
S
A
S
I
Z
A
O
K
A
S
D
R
A
K
S
A
S

Visos paieškos