Vardas: Jacinta

Vardo reikšmė:

Hiacinta, Hiacintas variantas – graikų augalų dievas Hiacintas

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.30

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Jūs esate tikros romantikės ir dažnai įsipainiojate į meilės romanus. Aromatinės žvakės, putų vonios, šampanas gamtos kampelyje, rožės ilgais stiebais – Jūsų svajonė. Kuo daugiau žaidimų lovoje, tuo daugiau vaikų namuose.

Panašūs vardai:
Jacintas, Jacinda


Pavardė: Arštikaitienė

Arštikaitienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Arštikaitis.

Panašios pavardės:
Arštikaitis

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Jacinta Arštikaitienė" morzės abėcėle

·---
J
·-
A
-·-·
C
··
I
N
-
T
·-
A
·-
A
·-·
R
···
S
-
T
··
I
-·-
K
·-
A
··
I
-
T
··
I
·
E
N
·
E
J
A
C
I
N
T
A
A
R
S
T
I
K
A
I
T
I
E
N
E
J
A
C
I
N
T
A
A
R
S
T
I
K
A
I
T
I
E
N
E

Visos paieškos