Vardas: Jadvyga

Vardo reikšmė:

hadu „kova“ + wig „kova“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.16

Papildoma informacija:

Jadvygos tikslios, atidžios ir labai rezultatyvios darbe, nes atsakingai žiūri į savo pareigas. Gali daug pasiekti vyriausybinėje tarnyboje, literatūroje, taip pat matematikoje ir gamtos moksluose. Kartais joms pačioms atrodo, kad jos nepakeičiamos, todėl eikvoja energiją savo sveikatos nenaudai. Jos gana dažnai „užsidirba” chroniškus susirgimus. Kolektyve atrodo nepastebimos, tačiau tai pačios geriausios darbuotojos. Jadvygos pasižymi konservatyviomis pažiūromis, kurios atsispindi netgi jų išvaizdoje ir manierose rengtis. Darbe nepakeičiamos ir parodo didžiulius dalykinius sugebėjimus, nuostabų darbštumą. Sugeba sunkiai ir ilgai dirbti. Labai domisi profesionaliu tobulėjimu, imasi sunkiausių užduočių.

Panašūs vardai:
Jadvyda, Jadviga


Pavardė: Chodkievič

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Jadvyga

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Jadvyga Chodkievič" morzės abėcėle

·---
J
·-
A
-··
D
···-
V
-·--
Y
--·
G
·-
A
-·-·
C
····
H
---
O
-··
D
-·-
K
··
I
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
J
A
D
V
Y
G
A
C
H
O
D
K
I
E
V
I
C
J
A
D
V
Y
G
A
C
H
O
D
K
I
E
V
I
C

Visos paieškos