Vardas: Jadvyga

Vardo reikšmė:

hadu „kova“ + wig „kova“

Vardo kilmė:

vokiečių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.16

Papildoma informacija:

Jadvygos tikslios, atidžios ir labai rezultatyvios darbe, nes atsakingai žiūri į savo pareigas. Gali daug pasiekti vyriausybinėje tarnyboje, literatūroje, taip pat matematikoje ir gamtos moksluose. Kartais joms pačioms atrodo, kad jos nepakeičiamos, todėl eikvoja energiją savo sveikatos nenaudai. Jos gana dažnai „užsidirba” chroniškus susirgimus. Kolektyve atrodo nepastebimos, tačiau tai pačios geriausios darbuotojos. Jadvygos pasižymi konservatyviomis pažiūromis, kurios atsispindi netgi jų išvaizdoje ir manierose rengtis. Darbe nepakeičiamos ir parodo didžiulius dalykinius sugebėjimus, nuostabų darbštumą. Sugeba sunkiai ir ilgai dirbti. Labai domisi profesionaliu tobulėjimu, imasi sunkiausių užduočių.

Panašūs vardai:
Jadvyda, Jadviga


Pavardė: Krikšiūnienė

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Jadvyga

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Jadvyga Krikšiūnienė" morzės abėcėle

·---
J
·-
A
-··
D
···-
V
-·--
Y
--·
G
·-
A
-·-
K
·-·
R
··
I
-·-
K
···
S
··
I
··-
U
N
··
I
·
E
N
·
E
J
A
D
V
Y
G
A
K
R
I
K
S
I
U
N
I
E
N
E
J
A
D
V
Y
G
A
K
R
I
K
S
I
U
N
I
E
N
E

Visos paieškos