Vardas: Janina

Vardo reikšmė:

„Jahvės (dievo) išklausytas, palaimintas“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.24

Papildoma informacija:

Jeigu Janinos nori pasijusti laimingos, tai, visų pirma, turi sugrąžinti visas skolas, šaldytuvus prikrauti maisto ir nuolat kaupti pinigus ne tik savo poreikiams tenkinti, bet ir žvelgti į ateitį – juk auga jų vaikai, kuriems reikės padėti įgyti išsilavinimą. Jos ne tarnaitės, tačiau, reikalui esant, ado kojines, plauna grindis, taiso santechnikos mazgus. Savaitgaliais mėgsta pasivaikščioti gamtoje, darbuojasi sode, tvarko fonoteką, piešia miniatiūras, kuriose daugybė detalių. Janinos visur siekia tvarkos. Ne veltui jos puikios landšafto ar miestų planuotojos, gabios vadybininkės, ekonomistės, teisininkės. Gera intuicija leidžia tapti geromis šachmatininkėmis. Jos siekia nenutrūkstamo žmonių ir technikos funkcionavimo. Ypatingas lankstumas ir gracija leidžia tapti profesionaliomis šokėjomis ar sportininkėmis. Jos šiek tiek senamadiškos, domisi fechtavimu, o meilė elegantiškiems judesiams pagimdo norą žaisti tenisą. Meilėje Janinos atviros, nuoširdžios, mėgsta atvirai ir aiškiai reikšti švelnius jausmus. Joms ypač svarbu pajusti partnerio širdies šilumą. Mėgsta sukurti stiprų lizdą ir materialinį pagrindą būsimai šeimai. Kreipia dėmesį į būsimojo vyro vidų, o ne išorę.

Panašūs vardai:
Janė, Janis, Jankas, Jankus, Januarija, Januarijus, Janas, Janutis, Jana, Janutė


Pavardė: Antipov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Antinis, Antinienė, Antinytė, Antimonova, Antipenko, Antipenkovas, Antipenkovienė, Antipina, Antipirovič, Antiporovič

Daugiau narių turinčių vardą Janina

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Janina Antipov" morzės abėcėle

·---
J
·-
A
N
··
I
N
·-
A
·-
A
N
-
T
··
I
·--·
P
---
O
···-
V
J
A
N
I
N
A
A
N
T
I
P
O
V
J
A
N
I
N
A
A
N
T
I
P
O
V

Visos paieškos