Vardas: Januarijus

Vardo reikšmė:

dievo Jano mėnesį gimęs (sausio mėnesį); dievas Janas – laiko ir šviesos dievas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.19

Papildoma informacija:

Jūs mažai teikiate reikšmės pinigams. Nebūdami per dideli asketai, kurie aukoja savo turtus dėl idėjų, jie jų nevertina kaip panacėjos. Jie su malonumu gali išdalinti savo santaupas, nes jie - mecenatai. Tačiau vienodai trokštate ir gauti pinigų. Net jeigu galutinis balansas būtų šiek tiek neigiamas Jūsų tai nenuliūdins. Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės.

Panašūs vardai:
Januarija, Januaris


Pavardė: Kostecka

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kosteckij, Kostenko, Kostelnickienė, Kosteckaja, Kosteckas, Kostecki, Kosteckienė, Kosteckis, Kosten, Kostenenko

Daugiau narių turinčių vardą Januarijus

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Januarijus Kostecka" morzės abėcėle

·---
J
·-
A
N
··-
U
·-
A
·-·
R
··
I
·---
J
··-
U
···
S
-·-
K
---
O
···
S
-
T
·
E
-·-·
C
-·-
K
·-
A
J
A
N
U
A
R
I
J
U
S
K
O
S
T
E
C
K
A
J
A
N
U
A
R
I
J
U
S
K
O
S
T
E
C
K
A

Visos paieškos