Vardas: Januarijus

Vardo reikšmė:

dievo Jano mėnesį gimęs (sausio mėnesį); dievas Janas – laiko ir šviesos dievas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.19

Papildoma informacija:

Jūs mažai teikiate reikšmės pinigams. Nebūdami per dideli asketai, kurie aukoja savo turtus dėl idėjų, jie jų nevertina kaip panacėjos. Jie su malonumu gali išdalinti savo santaupas, nes jie - mecenatai. Tačiau vienodai trokštate ir gauti pinigų. Net jeigu galutinis balansas būtų šiek tiek neigiamas Jūsų tai nenuliūdins. Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės.

Panašūs vardai:
Januarija, Januaris


Pavardė: Sadomskis

Sadomskis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Sadomskienė (ištekėjusi) ir Sadomskaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Januarijus

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Januarijus Sadomskis" morzės abėcėle

·---
J
·-
A
N
··-
U
·-
A
·-·
R
··
I
·---
J
··-
U
···
S
···
S
·-
A
-··
D
---
O
--
M
···
S
-·-
K
··
I
···
S
J
A
N
U
A
R
I
J
U
S
S
A
D
O
M
S
K
I
S
J
A
N
U
A
R
I
J
U
S
S
A
D
O
M
S
K
I
S

Visos paieškos