Vardas: Jaunutis

Vardo reikšmė:

-utis vedinys iš Jaunys, Jaunius: „jaunas, jauna“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.26

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Galima teigti, kad juose vyrauja dvi prieštaringos natūros, kurios pasireiškia permainingai. Labai impulsyvūs, nervingi, įsitempę, siekia nuolat pagerinti savo padėtį (tačiau ne visada supranta, kaip tai pasiekti). Geri matematikai; politikoje jie agitatoriai ir demagogai, dažniausiai – tarpininkai, tačiau kartais jiems pavyksta ir kūrimas.

Panašūs vardai:
Jaunutė


Pavardė: Kulikovski

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kulikov, Kulikovskij, Kulikova, Kulikovas

Daugiau narių turinčių vardą Jaunutis

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Jaunutis Kulikovski" morzės abėcėle

·---
J
·-
A
··-
U
N
··-
U
-
T
··
I
···
S
-·-
K
··-
U
·-··
L
··
I
-·-
K
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
J
A
U
N
U
T
I
S
K
U
L
I
K
O
V
S
K
I
J
A
U
N
U
T
I
S
K
U
L
I
K
O
V
S
K
I

Visos paieškos