Vardas: Jodaugas

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + daug- (daug) – „daug jojęs, daug patyręs“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.26

Papildoma informacija:

Jums reikalingos ramios, tačiau seksualios antrosios pusės, nors nelabai smarkios. Jos lovoje turi būti švelnios ir nesuteikti skausmo. Tačiau pabrėžtina, jog Jūsų seksas turi būti kaip dvasinis ryšys, skrydis virš materialaus artumo. Kartais Jūs elgiatės nenuspėjamai, kalbate šiurkščiai. Stengdamiesi pajungti žmones savo valiai, Jūs į kairę ir dešinę svaidote „vertingus” nurodymus. Jums patinka kirsti iš peties, ir tokiomis minutėmis Jūs galite priminti įsiutusį bulių.

Panašūs vardai:
Jodauga


Pavardė: Jančevski

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Jančevskij, Jančevskaja, Jančevskis

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Jodaugas Jančevski" morzės abėcėle

·---
J
---
O
-··
D
·-
A
··-
U
--·
G
·-
A
···
S
·---
J
·-
A
N
-·-·
C
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
J
O
D
A
U
G
A
S
J
A
N
C
E
V
S
K
I
J
O
D
A
U
G
A
S
J
A
N
C
E
V
S
K
I

Visos paieškos