Vardas: Jogailė

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + gail- (gailas „stiprus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.08
08.07

Papildoma informacija:

Šio vardo nešiotoją turėtų lydėti sėkmė. Ji gali mėgti flirtą, sugebėti pralinksminti, tačiau išlikti namisėda ir būti svetinga šeimininkė. Nors ir linkusi hiperbolizuoti, ji turėtų būti puiki mokytoja ir pedagogė, linkusi daug dirbti. Žmogus šiuo vardu, ko gero, turės pakankamai ištvermės, kad galėtų suvaldyti nuosavą verslą. Vardas gali būti ypač sėkmingas menininkėms, poetėms, muzikantėms ir šokėjoms.

Panašūs vardai:
Jogaila, Jogana, Jogasė


Pavardė: Mikuževičienė

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Jogailė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Jogailė Mikuževičienė" morzės abėcėle

·---
J
---
O
--·
G
·-
A
··
I
·-··
L
·
E
--
M
··
I
-·-
K
··-
U
--··
Z
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
J
O
G
A
I
L
E
M
I
K
U
Z
E
V
I
C
I
E
N
E
J
O
G
A
I
L
E
M
I
K
U
Z
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos