Vardas: Jogilė

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + gil- (gilti „skaudinti“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.07

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos nuo vaikystės svajoja apie tolimus kraštus, naujas keliones ir egzotiką. Jos norėtų viską gyvenime išbandyti nors vieną kartą. Joms visas gyvenimas – žaidimų aikštelė. Tokia nuostata gali joms daug kainuoti, nes gali išsekti savi resursai – biologiniai ar socialiniai.

Panašūs vardai:
Jogintė, Jogirda, Jogirdas, Jogundas, Jogundė, Jogaila, Jogailė, Jogėlas, Joginta, Jogintas


Pavardė: Alyševa

Alyševa – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Alyševas.

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Jogilė Alyševa" morzės abėcėle

·---
J
---
O
--·
G
··
I
·-··
L
·
E
·-
A
·-··
L
-·--
Y
···
S
·
E
···-
V
·-
A
J
O
G
I
L
E
A
L
Y
S
E
V
A
J
O
G
I
L
E
A
L
Y
S
E
V
A

Visos paieškos