Vardas: Jogilė

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + gil- (gilti „skaudinti“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.07

Papildoma informacija:

Šio vardo turėtojos nuo vaikystės svajoja apie tolimus kraštus, naujas keliones ir egzotiką. Jos norėtų viską gyvenime išbandyti nors vieną kartą. Joms visas gyvenimas – žaidimų aikštelė. Tokia nuostata gali joms daug kainuoti, nes gali išsekti savi resursai – biologiniai ar socialiniai.

Panašūs vardai:
Jogintė, Jogirda, Jogirdas, Jogundas, Jogundė, Jogaila, Jogailė, Jogėlas, Joginta, Jogintas


Pavardė: Martinaitė

Martinaitė – moteriška pavardės forma (netekėjusi arba mergautinė).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Martinas.

Panašios pavardės:
Martinaitienė, Martinaitis, Martinaitytė, Martinavičiūtė, Martinavicius, Martinaviciene, Martinaviciute, Martinavičius, Martinaitiėnė

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Jogilė Martinaitė" morzės abėcėle

·---
J
---
O
--·
G
··
I
·-··
L
·
E
--
M
·-
A
·-·
R
-
T
··
I
N
·-
A
··
I
-
T
·
E
J
O
G
I
L
E
M
A
R
T
I
N
A
I
T
E
J
O
G
I
L
E
M
A
R
T
I
N
A
I
T
E

Visos paieškos