Vardas: Jogundas

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + gund- (gundyti)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.27

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Mėgsta komanduoti, keisti profesijas ir pasilinksminimų pobūdį, taip pat perstatinėti baldus kambariuose, nori dirbti kelis darbus vienu metu ir todėl pradeda blaškytis. Moka prisitaikyti, gali lengvai pamėgdžioti, tačiau tuo pačiu labai jausmingi ir užsigaunantys.

Panašūs vardai:
Jogundė


Pavardė: Antakov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Antanaitis, Antanavičienė, Antanavičius, Antanavičiūtė, Antanėlis, Antanovičius, Antanaitienė, Antanėlienė, Antanovičienė, Antanaitytė

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Jogundas Antakov" morzės abėcėle

·---
J
---
O
--·
G
··-
U
N
-··
D
·-
A
···
S
·-
A
N
-
T
·-
A
-·-
K
---
O
···-
V
J
O
G
U
N
D
A
S
A
N
T
A
K
O
V
J
O
G
U
N
D
A
S
A
N
T
A
K
O
V

Visos paieškos