Vardas: Jolanta

Vardo reikšmė:

„žibutė“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.15
12.17

Papildoma informacija:

Jolantos optimistės, jos labai geranoriškai nusiteikusios aplinkiniams ir sau; apdovanoja aplinkinius meile ir atsakui laukia pagarbos. Jolantos gyvenime nesmulkmeniškos, vengia sudėtingų situacijų ir konfliktų, dažnai veikia kaip magnetas, keistu būdu pritraukdamos prie savęs laimę ir harmoniją. Jolantos savo tikslų pasiekia dėl tvirtos pozityvios nuostatos. Jos jaučia didžiulę atsakomybę, siekia tobulėjimo, neryžtingos, ieško pripažinimo. Veikdamos atvirai, siekia gauti sau kuo daugiau naudos. Jolantos mėgsta keliauti, be jokio išskaičiavimo ateina į pagalbą pagalbos trokštantiems. Labai išreikštas polinkis į meną, ypač dailę, muziką. Tampa geromis mokytojomis, šou biznio organizatorėmis, muziejų tarnautojomis.

Panašūs vardai:
Jolana, Jolanas, Jolanda, Jolandas, Jolantas


Pavardė: Getautienė

Getautienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Getautis.

Panašios pavardės:
Getautis

Daugiau narių turinčių vardą Jolanta

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Jolanta Getautienė" morzės abėcėle

·---
J
---
O
·-··
L
·-
A
N
-
T
·-
A
--·
G
·
E
-
T
·-
A
··-
U
-
T
··
I
·
E
N
·
E
J
O
L
A
N
T
A
G
E
T
A
U
T
I
E
N
E
J
O
L
A
N
T
A
G
E
T
A
U
T
I
E
N
E

Visos paieškos