Vardas: Jolanta

Vardo reikšmė:

„žibutė“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.15
12.17

Papildoma informacija:

Jolantos optimistės, jos labai geranoriškai nusiteikusios aplinkiniams ir sau; apdovanoja aplinkinius meile ir atsakui laukia pagarbos. Jolantos gyvenime nesmulkmeniškos, vengia sudėtingų situacijų ir konfliktų, dažnai veikia kaip magnetas, keistu būdu pritraukdamos prie savęs laimę ir harmoniją. Jolantos savo tikslų pasiekia dėl tvirtos pozityvios nuostatos. Jos jaučia didžiulę atsakomybę, siekia tobulėjimo, neryžtingos, ieško pripažinimo. Veikdamos atvirai, siekia gauti sau kuo daugiau naudos. Jolantos mėgsta keliauti, be jokio išskaičiavimo ateina į pagalbą pagalbos trokštantiems. Labai išreikštas polinkis į meną, ypač dailę, muziką. Tampa geromis mokytojomis, šou biznio organizatorėmis, muziejų tarnautojomis.

Panašūs vardai:
Jolana, Jolanas, Jolanda, Jolandas, Jolantas


Pavardė: Underienė

Underienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Underis.

Panašios pavardės:
Underis

Daugiau narių turinčių vardą Jolanta

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Jolanta Underienė" morzės abėcėle

·---
J
---
O
·-··
L
·-
A
N
-
T
·-
A
··-
U
N
-··
D
·
E
·-·
R
··
I
·
E
N
·
E
J
O
L
A
N
T
A
U
N
D
E
R
I
E
N
E
J
O
L
A
N
T
A
U
N
D
E
R
I
E
N
E

Visos paieškos