Vardas: Jomantas

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + mant- (mantas „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.26

Papildoma informacija:

Jums reikalingos ramios, tačiau seksualios antrosios pusės, nors nelabai smarkios. Jos lovoje turi būti švelnios ir nesuteikti skausmo. Tačiau pabrėžtina, jog Jūsų seksas turi būti kaip dvasinis ryšys, skrydis virš materialaus artumo. Kartais Jūs elgiatės nenuspėjamai, kalbate šiurkščiai. Stengdamiesi pajungti žmones savo valiai, Jūs į kairę ir dešinę svaidote „vertingus” nurodymus. Jums patinka kirsti iš peties, ir tokiomis minutėmis Jūs galite priminti įsiutusį bulių.

Panašūs vardai:
Jomantė


Pavardė: Mosijčiuk

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Mosijčiukas, Mosijčuk

Daugiau narių turinčių vardą Jomantas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Jomantas Mosijčiuk" morzės abėcėle

·---
J
---
O
--
M
·-
A
N
-
T
·-
A
···
S
--
M
---
O
···
S
··
I
·---
J
-·-·
C
··
I
··-
U
-·-
K
J
O
M
A
N
T
A
S
M
O
S
I
J
C
I
U
K
J
O
M
A
N
T
A
S
M
O
S
I
J
C
I
U
K

Visos paieškos