Vardas: Jomantė

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + mant- (mantas „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.07

Papildoma informacija:

Jums reikalingos ramios, tačiau seksualios antrosios pusės, nors nelabai smarkios. Jos lovoje turi būti švelnios ir nesuteikti skausmo. Tačiau pabrėžtina, jog Jūsų seksas turi būti kaip dvasinis ryšys, skrydis virš materialaus artumo. Kartais Jūs elgiatės nenuspėjamai, kalbate šiurkščiai. Besistengdamos pajungti žmones savo valiai, Jūs į kairę ir dešinę svaidote „vertingus” nurodymus. Jums patinka kirsti iš peties, ir tokiomis minutėmis Jūs galite priminti įsiutusį bulių.

Panašūs vardai:
Jomantas


Pavardė: Beginova

Beginova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Beginovas.

Panašios pavardės:
Beginskas, Beginskienė

Daugiau narių turinčių vardą Jomantė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Jomantė Beginova" morzės abėcėle

·---
J
---
O
--
M
·-
A
N
-
T
·
E
-···
B
·
E
--·
G
··
I
N
---
O
···-
V
·-
A
J
O
M
A
N
T
E
B
E
G
I
N
O
V
A
J
O
M
A
N
T
E
B
E
G
I
N
O
V
A

Visos paieškos