Vardas: Jonis

Vardo reikšmė:

Jonas variantas: „Jahvės (dievo) išklausytas, palaimintas“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.24

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai gali didžiuotis – turi teigiamų bruožų, labai judrų charakterį, neramūs, nuolat kažko ieškantys. Apskritai taktiški, jų aistros gilios, turi potraukį mokslams, dažniausiai geri lektoriai. Jie gali puikiai vesti pokalbius, turi rašytojo talentą, puikų intelektą; kūrybiškai mažiau aktyvūs.

Panašūs vardai:
Jonita


Pavardė: Garbštas

Garbštas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Garbštienė (ištekėjusi) ir Garbštaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Garbštienė

Daugiau narių turinčių vardą Jonis

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Jonis Garbštas" morzės abėcėle

·---
J
---
O
N
··
I
···
S
--·
G
·-
A
·-·
R
-···
B
···
S
-
T
·-
A
···
S
J
O
N
I
S
G
A
R
B
S
T
A
S
J
O
N
I
S
G
A
R
B
S
T
A
S

Visos paieškos