Vardas: Jotautas

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + taut- (tauta) – „jojanti į žygį tauta, drąsi tauta“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.24

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Rūpinimasis kitais, mokėjimas spręsti sudėtingus klausimus ir pedagoginis talentas gali jį išskirti iš minios. Jam reikės mokytis suvaldyti pyktį, norą priimti staigius ir nepamatuotus sprendimus bei norą pasiduoti.

Panašūs vardai:
Jotautė


Pavardė: Juozulynas

Juozulynas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Juozulynienė (ištekėjusi) ir Juozulynaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Juozulynienė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Jotautas Juozulynas" morzės abėcėle

·---
J
---
O
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
·---
J
··-
U
---
O
--··
Z
··-
U
·-··
L
-·--
Y
N
·-
A
···
S
J
O
T
A
U
T
A
S
J
U
O
Z
U
L
Y
N
A
S
J
O
T
A
U
T
A
S
J
U
O
Z
U
L
Y
N
A
S

Visos paieškos