Vardas: Jotautas

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + taut- (tauta) – „jojanti į žygį tauta, drąsi tauta“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

01.24

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Rūpinimasis kitais, mokėjimas spręsti sudėtingus klausimus ir pedagoginis talentas gali jį išskirti iš minios. Jam reikės mokytis suvaldyti pyktį, norą priimti staigius ir nepamatuotus sprendimus bei norą pasiduoti.

Panašūs vardai:
Jotautė


Pavardė: Kiškūnas

Kiškūnas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kiškūnienė (ištekėjusi) ir Kiškūnaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Kiškūnė, Kiškūnienė

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Jotautas Kiškūnas" morzės abėcėle

·---
J
---
O
-
T
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
··
I
···
S
-·-
K
··-
U
N
·-
A
···
S
J
O
T
A
U
T
A
S
K
I
S
K
U
N
A
S
J
O
T
A
U
T
A
S
K
I
S
K
U
N
A
S

Visos paieškos