Vardas: Jovilė

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + vil- (viltis) – „jojantis per gyvenimą su viltimi“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.30

Papildoma informacija:

Jovilės beveik visada savimylos, egocentriškos. Į gyvenimą žvelgia tik iš asmeninių paskatų pusės. Valdingas charakteris gali atvesti prie nemalonių pasekmių gyvenime arba karjeroje. Jeigu viskas sekasi, jos tampa garbėtroškomis, visai negerbia aplinkinių. Labai mėgsta, kai jas giria. Tai visiems malonu, tačiau nuo to jos tiesiog žydi. Joviles traukia specialybės, kurias įvaldyti reikia aukšto intelekto ir sugebėjimų. Jos visą gyvenimą kyla sėkmės laiptais, vis aukštyn ir aukštyn. Ne visos Jovilės siekia karjeros, kitoms svarbiausia vedybos, šeima. Jovilės kartais pasirenka vienatvę. Nepaisant to, kad jos ekstravertės, puikiausiai jaučiasi bet kokioje aplinkoje. Nepavykus gyvenimui, jas kartais apima įvairios fobijos, kurios būdingos tik intravertams. Jovilės labai seksualios. Jos labai atkaklios, tad joms atsispirti beveik neįmanoma. Ištekėjusios tampa puikiomis motinomis.

Panašūs vardai:
Jovaras, Jovas, Jovilas, Jovilta, Joviltas, Jovis, Jovita, Jovitas, Jovydas, Jovydė


Pavardė: Kuryliova

Kuryliova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Kuryliovas.

Panašios pavardės:
Kurylienė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Jovilė Kuryliova" morzės abėcėle

·---
J
---
O
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
-·-
K
··-
U
·-·
R
-·--
Y
·-··
L
··
I
---
O
···-
V
·-
A
J
O
V
I
L
E
K
U
R
Y
L
I
O
V
A
J
O
V
I
L
E
K
U
R
Y
L
I
O
V
A

Visos paieškos