Vardas: Jovita

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + vilt- (viltis) – „jojantis su viltimi“;

jovitus – pralinksminti, patenkinti

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.15

Papildoma informacija:

Jūs meilėje ir sekse tiesiog nenuspėjamos, blaškotės nuo vieno kraštutinumo prie kito. Pačios savo esme labai kuklios, pasitikinčios, bet, patyrusios apgaulę, galite iškelti vyrui audringas scenas. Darbe, kaip ir visur, į pirmą vietą skiriate discipliną. Jūsų principas: geriau turėti žvirblį rankose, negu gervę danguje. Šio vardo savininkės garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas.

Panašūs vardai:
Jovaras, Jovas, Jovilas, Jovilė, Jovilta, Joviltas, Jovis, Jovitas, Jovydas, Jovydė


Pavardė: Abagian

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Jovita

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Jovita Abagian" morzės abėcėle

·---
J
---
O
···-
V
··
I
-
T
·-
A
·-
A
-···
B
·-
A
--·
G
··
I
·-
A
N
J
O
V
I
T
A
A
B
A
G
I
A
N
J
O
V
I
T
A
A
B
A
G
I
A
N

Visos paieškos