Vardas: Jovita

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + vilt- (viltis) – „jojantis su viltimi“;

jovitus – pralinksminti, patenkinti

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.15

Papildoma informacija:

Jūs meilėje ir sekse tiesiog nenuspėjamos, blaškotės nuo vieno kraštutinumo prie kito. Pačios savo esme labai kuklios, pasitikinčios, bet, patyrusios apgaulę, galite iškelti vyrui audringas scenas. Darbe, kaip ir visur, į pirmą vietą skiriate discipliną. Jūsų principas: geriau turėti žvirblį rankose, negu gervę danguje. Šio vardo savininkės garbina pasisekimą, valdžią, pagarbą, tradicijas.

Panašūs vardai:
Jovaras, Jovas, Jovilas, Jovilė, Jovilta, Joviltas, Jovis, Jovitas, Jovydas, Jovydė


Pavardė: Mockūnaitė

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Mockūnas

Daugiau narių turinčių vardą Jovita

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Jovita Mockūnaitė" morzės abėcėle

·---
J
---
O
···-
V
··
I
-
T
·-
A
--
M
---
O
-·-·
C
-·-
K
··-
U
N
·-
A
··
I
-
T
·
E
J
O
V
I
T
A
M
O
C
K
U
N
A
I
T
E
J
O
V
I
T
A
M
O
C
K
U
N
A
I
T
E

Visos paieškos