Vardas: Jovydas

Vardo reikšmė:

jo- (joti) + vyd- (iš-vydo)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.20

Papildoma informacija:

Vardo nešiotojas aplinkiniams gali atrodyti kaip gan vienišas, paslaptingas ir intelektualus vyras. Jo draugystę užsitarnauti neturėtų būti lengva, nes jo gyvenimo privatumas bus saugomas labai griežtai. Šis žmogus turėtų labai atsakingai rūpintis šeima, tačiau permainos, pokyčiai ir nuotykiai bus dažni jo palydovai.

Panašūs vardai:
Jovydė, Jovyda


Pavardė: Ankudovičius

Ankudovičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Ankudovičienė (ištekėjusi) ir Ankudovičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Ankudovič

Daugiau narių turinčių vardą Jovydas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Jovydas Ankudovičius" morzės abėcėle

·---
J
---
O
···-
V
-·--
Y
-··
D
·-
A
···
S
·-
A
N
-·-
K
··-
U
-··
D
---
O
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
J
O
V
Y
D
A
S
A
N
K
U
D
O
V
I
C
I
U
S
J
O
V
Y
D
A
S
A
N
K
U
D
O
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos