Vardas: Julė

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Julija ir Julijona: „garbanė“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.22

Papildoma informacija:

Julių nepriekaištingos valios savybės ir pasitikėjimas savo jėgomis leidžia joms nestabdomai siekti savo užsibrėžto tikslo. Jos tiki žmonėmis, laiko juos patikimais savo partneriais. Julės sugeba būti nepriklausomos, joms nereikia globos, nes sugeba pačios pasirūpinti savimi. Neatskiriama Julių natūros dalis yra užuojauta ir siekimas be atlygio tarnauti žmonėms. Labai patenkintos, kai būna pagiriamos. Julių gyvenimo prioritetų kartelė labai aukštai iškelta. Tą patį galima pasakyti ir apie reikalavimus, teikiamus sau ir aplinkiniams, kuriuos įvertina pagal savo griežtus principus. Tačiau reikėtų joms priminti, kad gyvenimas labai netobulas, todėl reikėtų pabandyti save ir aplinkinius priimti tokius, kokie jie yra. Julės įsitikinusios, kad jos puikiausiai žino, koks partneris joms reikalingas, ir, nepaisant daugybės nesėkmių, veikia pagal principą: „atėjau, pamačiau, nugalėjau”. Toks agresyvumas dažnai atbaido geriausius ketinimus turinčius vyrus. Tačiau ir išsirinkus vyrą, toliau vyksta atranka, beieškant dar geresnio partnerio. Julės pasirenka įvairias veiklos sritis. Jeigu jos linkusios į menus, tai tampa puikiomis dailininkėmis, muzikantėmis ar rašytojomis. Taip pat gali tapti istorikėmis, teisėjomis, politikėmis, mokytojomis.

Panašūs vardai:
Julijanas, Julijona, Julijonas, Julijus, Julita, Julius, Julia, Julija, Julijana, Julis


Pavardė: Griauslienė

Griauslienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Griauslis.

Daugiau narių turinčių vardą Julė

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Julė Griauslienė" morzės abėcėle

·---
J
··-
U
·-··
L
·
E
--·
G
·-·
R
··
I
·-
A
··-
U
···
S
·-··
L
··
I
·
E
N
·
E
J
U
L
E
G
R
I
A
U
S
L
I
E
N
E
J
U
L
E
G
R
I
A
U
S
L
I
E
N
E

Visos paieškos