Vardas: Julita

Vardo reikšmė:

priesagos -ita vedinys iš Julija: „jauna, jaunuoliška“

Vardo kilmė:

prancūzų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.18
06.16

Papildoma informacija:

Ši moteris gali būti labai intelektuali ir domėtis bet kuo, tačiau viskas, kas susiję su paslaptimis, senove ir menu, ją gali traukti labiausiai. Be to, jai ypač gali sektis mechanikos ir elektronikos srityse. Šio vardo turėtojos turtus kraunasi rizikuodamos finansinėmis akcijomis ir įkyriomis avantiūromis. Netgi patyrę pralaimėjimą, tokie žmonės sugeba vėl atkurti save. Pavojaus minutėmis jų fizinės jėgos labai padidėja.

Panašūs vardai:
Julijanas, Julijona, Julijonas, Julijus, Julius, Julė, Julia, Julija, Julijana, Julis


Pavardė: Ranceva

Ranceva – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Rancev.

Panašios pavardės:
Rancovaitė, Rancovas, Rancevienė, Rancienė, Rancas, Rancova

Daugiau narių turinčių vardą Julita

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Julita Ranceva" morzės abėcėle

·---
J
··-
U
·-··
L
··
I
-
T
·-
A
·-·
R
·-
A
N
-·-·
C
·
E
···-
V
·-
A
J
U
L
I
T
A
R
A
N
C
E
V
A
J
U
L
I
T
A
R
A
N
C
E
V
A

Visos paieškos