Vardas: Julius

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Julijus;

„garbanius, -ė“;

legendinio Enėjo sūnaus vardas Julus

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.12
07.01

Papildoma informacija:

Juliai - taikdariai ir diplomatai, turi ritmo jausmą, daugelis jų muzikalūs. Tai šeimos žmonės, mylintys žmoną, vaikus ir visą namų aplinką, giminaičius. Juliams reikėtų saugotis neigiamų vibracijų: atsisakymo padėti kitiems, per didelio jausmingumo rizikuoti, savęs žeminimo. Būtina kaupti tiek fizinę, tiek ir dvasinę valią ir drąsumą. Juliai turi kai kurių trūkumų. Pavyzdžiui, jie pradeda reikšti emocijas, ir tuo momentu geriau nesirodyti jiems. Tokiais atvejais suverčia savo bėdas kitiems arba perdėtai išsiaiškina kitų pareiškimus jų adresu. Kartais jie tampa įkyrūs, sąmoningai manipuliuoja kitų žmonių jausmais. Tačiau būna momentų, kai Juliai tampa visiški bejėgiai ir negali pasirūpinti savimi. Juliai gali būti ekstrasensai, žiniuoniai; jiems patinka dirbti su žmonėmis, todėl įgyja daug žinių apie žmogaus vidines būsenas. Taip pat geri gydytojai, advokatai, rašytojai, žiniasklaidos darbuotojai.

Panašūs vardai:
Julijanas, Julijona, Julijonas, Julijus, Julita, Julė, Julia, Julija, Julijana, Julis


Pavardė: Milaitis

Milaitis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Milaitienė (ištekėjusi) ir Milaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Milaikienė, Milaitienė

Daugiau narių turinčių vardą Julius

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Julius Milaitis" morzės abėcėle

·---
J
··-
U
·-··
L
··
I
··-
U
···
S
--
M
··
I
·-··
L
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
J
U
L
I
U
S
M
I
L
A
I
T
I
S
J
U
L
I
U
S
M
I
L
A
I
T
I
S

Visos paieškos