Vardas: Justina

Vardo reikšmė:

justa, justus „teisinga, -as“ +-in-

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.05
09.26
10.07

Papildoma informacija:

Justinos labai praktiškos ir metodiškos. Tikriausiai niekas ir nenustebtų jas pamatę į darbą atvažiuojančias su pačių patobulintu automobiliu. Metodiškas ir nuobodus darbas jas alina, todėl gali vadovauti ir iš namų, pasitelkusios kompiuterį. Jų vardo ketvertukas padaro jas kosminio amžiaus kūrėjomis. Jos skrupulingai sąžiningos, joms galima patikėti bet kokias paslaptis. Gyvenimą smulkmeniškai planuoja ir netgi turi strateginių planų ateičiai. Justinos vardadienį valdo Saturnas, kuris formuoja jų devizą – privalumą. Todėl Justinos išsiskiria savo polinkiu didžiuotis, kritiškai žiūri į viską, kas tik neatitinka jos standartų. Tenka paplušėti, nes jos ekonomiškos, sugeba daug ko pasiekti minimaliomis išlaidomis. Jeigu kalba pakrypsta į tai, ką jos mėgsta, – centų neskaičiuoja. Turi malonų charakterį, draugiškos, ir tos savybės pritraukia daug draugų bei gerbėjų. Teigiamos Justinų savybės: rimtos, atsakingos, metodiškos, pastovios ir patvarios. Jos labai atsargios ir konservatyvios, todėl retai kada rizikuoja. Spendimus priima tik išanalizavusios visus aspektus ir įsitikinusios, kad turi šansų laimėti. Justinos labai vertina darbą, drausmingos ir atlaiko didžiulį krūvį, puikiai susidoroja su pareigomis. Turi didžiulę valią ir kantrybę, kartais pereinančią į užsispyrimą, todėl gyvenime pasiekia aukštumų. Jas traukia mokslas ir technika. Geros inžinierės, statybininkės, nes moka naudotis įvairia technika bei prietaisais. Gana dažnai susidomi matematika, todėl linkusios į profesijas, susietas su matematika arba piniginėmis operacijomis, tokiomis kaip buhalterės, ekonomistės, banko tarnautojos ir kt. Justinos vardo dienos penketukas sukelia tam tikrų prieštaravimų, sukelia norą keliauti. Jos turi telepatijos dovaną, be vargo „gaudo” svetimas mintis. Nuo jų sklinda magnetinės bangos, todėl aplinkiniai neatsilaiko prieš jų kerus. Meilės srityje jos šiek tiek konservatyvios, tuo atbaido partnerius, kurie taip ir nesugeba pastebėti aistros po jų kauke. Tikrai pamilusios, į seksą žiūri kaip į naudingą sportinę mankštą.

Panašūs vardai:
Justas, Justė, Justinas, Justis, Juste, Justa, Justyna


Pavardė: Karelina

Karelina – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Karelinas.

Panašios pavardės:
Karelinienė, Karelis

Daugiau narių turinčių vardą Justina

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Justina Karelina" morzės abėcėle

·---
J
··-
U
···
S
-
T
··
I
N
·-
A
-·-
K
·-
A
·-·
R
·
E
·-··
L
··
I
N
·-
A
J
U
S
T
I
N
A
K
A
R
E
L
I
N
A
J
U
S
T
I
N
A
K
A
R
E
L
I
N
A

Visos paieškos