Vardas: Justinas

Vardo reikšmė:

justa, justus „teisinga, -as“ + -in-

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.14
06.01

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuviai, linksmi, išradingi ir nesugebate nė minutei būti ramūs. Šio vardo savininkai mielai priima draugų pagalbą ne vien žodžiais, bet ir pinigais. Neteisingai panaudotos seksualinės energijos pertekliai gali jiems sutrikdyti sveikatą ir ištuštinti pinigines. Jūs užsigalvoję, kantrūs, pastovūs, patikimi, energingi, diplomatiški ir konservatyvūs.

Panašūs vardai:
Justina, Justis


Pavardė: Saniukas

Saniukas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Saniukienė (ištekėjusi) ir Saniukaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Saniukiene, Saniukaite, Saniukaitė, Saniuk, Saniukienė, Saniukovič

Daugiau narių turinčių vardą Justinas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Justinas Saniukas" morzės abėcėle

·---
J
··-
U
···
S
-
T
··
I
N
·-
A
···
S
···
S
·-
A
N
··
I
··-
U
-·-
K
·-
A
···
S
J
U
S
T
I
N
A
S
S
A
N
I
U
K
A
S
J
U
S
T
I
N
A
S
S
A
N
I
U
K
A
S

Visos paieškos