Vardas: Juvenalis

Vardo reikšmė:

juvenalis „jaunuoliškas, jaunatviškas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.03

Papildoma informacija:

Jūs fiziškai tvirti, kupini slaptų įvairių galimybių žmonės. Kaip bendradarbiai – patikimi, geri draugai, bebaimiai, dosnūs. Jus daugiau valdo jausmai negu protas. Turite stipriai išreikštą kūno energetiką. Šio vardo savininkai rūpinasi materialine ateitimi, apie tai, kas būtina pasiturinčiam gyvenimui, ir tai jiems sekasi gana gerai, nes jie tikri finansų genijai; žino, kur taupyti ir kaip paskirstyti pinigus.

Panašūs vardai:
Juvenalij


Pavardė: Kraštinaitis

Kraštinaitis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kraštinaitienė (ištekėjusi) ir Kraštinaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Juvenalis Kraštinaitis" morzės abėcėle

·---
J
··-
U
···-
V
·
E
N
·-
A
·-··
L
··
I
···
S
-·-
K
·-·
R
·-
A
···
S
-
T
··
I
N
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
J
U
V
E
N
A
L
I
S
K
R
A
S
T
I
N
A
I
T
I
S
J
U
V
E
N
A
L
I
S
K
R
A
S
T
I
N
A
I
T
I
S

Visos paieškos