Vardas: Juventas

Vardo reikšmė:

juvens „jaunas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.30

Papildoma informacija:

Jeigu teisingas posakis, kad „genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai Jūs tikrai genialus. Nuo gimimo Jums būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslas visur: laiko atžvilgiu, matinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja Jus. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už jį specialisto nerasi. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai moka prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jie puikūs politiniai strategai, karščiausių ir uždegančių kalbų autoriai, naujų idėjų generatoriai.

Panašūs vardai:
Juvenalis, Juvencijus, Juventa, Juvenalij, Juvencija


Pavardė: Kardišius

Kardišius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kardišienė (ištekėjusi) ir Kardišaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Kardišauskas

Daugiau narių turinčių vardą Juventas

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Juventas Kardišius" morzės abėcėle

·---
J
··-
U
···-
V
·
E
N
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
·-
A
·-·
R
-··
D
··
I
···
S
··
I
··-
U
···
S
J
U
V
E
N
T
A
S
K
A
R
D
I
S
I
U
S
J
U
V
E
N
T
A
S
K
A
R
D
I
S
I
U
S

Visos paieškos