Vardas: Juventas

Vardo reikšmė:

juvens „jaunas“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.30

Papildoma informacija:

Jeigu teisingas posakis, kad „genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai Jūs tikrai genialus. Nuo gimimo Jums būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslas visur: laiko atžvilgiu, matinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja Jus. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už jį specialisto nerasi. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai moka prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jie puikūs politiniai strategai, karščiausių ir uždegančių kalbų autoriai, naujų idėjų generatoriai.

Panašūs vardai:
Juvenalis, Juvencijus, Juventa, Juvenalij, Juvencija


Pavardė: Konovalčiukas

Konovalčiukas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Konovalčiukienė (ištekėjusi) ir Konovalčiukaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Juventas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Juventas Konovalčiukas" morzės abėcėle

·---
J
··-
U
···-
V
·
E
N
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
---
O
N
---
O
···-
V
·-
A
·-··
L
-·-·
C
··
I
··-
U
-·-
K
·-
A
···
S
J
U
V
E
N
T
A
S
K
O
N
O
V
A
L
C
I
U
K
A
S
J
U
V
E
N
T
A
S
K
O
N
O
V
A
L
C
I
U
K
A
S

Visos paieškos