Vardas: Kajus

Vardo reikšmė:

iš Gajus, Gaja „džiaugsmingas“;

trumpinys iš Kajetonas

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.22

Papildoma informacija:

Kajai kasdieniniame gyvenime rodo savo asmenybės susidvejinimą, priklausomai nuo situacijos atsiskleisdami tai iš vienos, tai iš kitos pusės, todėl jų elgesį ne iki galo pajėgia suvokti su jais bendraujantys. Dėl to jaučiasi vieniši ir nesuprasti. Kajai vienodai maksimaliai apdovanoti materialiniais ir dvasiniais polinkiais: jeigu jie į pirmą vietą iškelia materialinį aspektą, tai jų laukia milžiniškas pasisekimas, nes jie protingi; tačiau, jeigu pareiškia dvasinį savo asmens interesą, jų gali laukti baisūs nepritekliai gyvenime. Kajai patys retai būna ypatingo susižavėjimo objektais, tačiau pasižymi kūno magnetizmu, o tai ypač prie jų traukia moteris. Nors iš pažiūros atrodo frigidiški, tačiau iš tikrųjų yra aistringi ir karšti žmonės, kas gali suklaidinti su jais bendraujančius. Kajams reikia stengtis būti ne tokiais ūmiais ir išlaikyti pusiausvyrą. Su jais bendraujantys turi daugiau dėmesio skirti jų vidinėms, o ne išorinėms savybėms, nes tai, ką jie savyje jaučia, gali visiškai nepasireikšti jų išorėje.


Pavardė: Tracevičius

Tracevičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Tracevičienė (ištekėjusi) ir Tracevičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Tracevič

Daugiau narių turinčių vardą Kajus

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Kajus Tracevičius" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
·---
J
··-
U
···
S
-
T
·-·
R
·-
A
-·-·
C
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
K
A
J
U
S
T
R
A
C
E
V
I
C
I
U
S
K
A
J
U
S
T
R
A
C
E
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos