Vardas: Kandida

Vardo reikšmė:

candida „balta, be dėmės“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.02

Papildoma infromacija:

Šių vardų savininkės visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuvės, linksmos, išradingos ir nesugebate nė minutei būti ramios. Gera intuicija leidžia planuoti tolimą ateitį. Labai mokate prisiderinti prie žymiausių autoritetų. Jūs - puikios politinės strategės, karščiausių ir uždegančių kalbų autorės, naujų idėjų generatorės.

Panašūs vardai:
Kandela, Kandeliarija, Kandeliarijus, Kandidas


Pavardė: Bolšakova

Bolšakova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bolšakovas.

Panašios pavardės:
Bolšakov, Bolšakovas, Bolšakovienė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Kandida Bolšakova" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
N
-··
D
··
I
-··
D
·-
A
-···
B
---
O
·-··
L
···
S
·-
A
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
K
A
N
D
I
D
A
B
O
L
S
A
K
O
V
A
K
A
N
D
I
D
A
B
O
L
S
A
K
O
V
A

Visos paieškos