Vardas: Kantrimas

Vardo reikšmė:

kant- (pa-kantus, kantrus) + rim- (rimti) – „kantrus, ramus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.24

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkai visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuviai, linksmi, išradingi ir nesugebate nė minutei būti ramūs. Šio vardo savininkai mielai priima draugų pagalbą ne vien žodžiais, bet ir pinigais. Neteisingai panaudotos seksualinės energijos pertekliai gali jiems sutrikdyti sveikatą ir ištuštinti pinigines. Jie užsigalvoję, kantrūs, pastovūs, patikimi, energingi, diplomatiški ir konservatyvūs.

Panašūs vardai:
Kantrimė


Pavardė: Agapovas

Agapovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Agapovienė (ištekėjusi) ir Agapovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Agapov, Agapova, Agapovienė

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Kantrimas Agapovas" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
N
-
T
·-·
R
··
I
--
M
·-
A
···
S
·-
A
--·
G
·-
A
·--·
P
---
O
···-
V
·-
A
···
S
K
A
N
T
R
I
M
A
S
A
G
A
P
O
V
A
S
K
A
N
T
R
I
M
A
S
A
G
A
P
O
V
A
S

Visos paieškos