Vardas: Kantrimė

Vardo reikšmė:

kant- (pa-kantus, kantrus) + rim- (rimti) – „kantrus, ramus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.19

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkės visada randasi pačios triukšmingiausios kompanijos centre, mėgsta papasakoti keistų istorijų ar anekdotų. Jūs – aštrialiežuvės, linksmos, išradingos ir nesugebate nė minutei būti ramios. Šio vardo savininkės mielai priima draugų pagalbą ne vien žodžiais, bet ir pinigais. Neteisingai panaudotos seksualinės energijos pertekliai gali joms sutrikdyti sveikatą ir ištuštinti pinigines. Jos užsigalvojusios, kantrios, pastovios, patikimos, energingos, diplomatiškos ir konservatyvios.

Panašūs vardai:
Kantrimas


Pavardė: Adamčik

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Adam, Adamaitis, Adamkavičius, Adamkevičienė, Adamkevičius, Adamonienė, Adamonis, Adams, Adamaitienė, Adamkavičienė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Kantrimė Adamčik" morzės abėcėle

-·-
K
·-
A
N
-
T
·-·
R
··
I
--
M
·
E
·-
A
-··
D
·-
A
--
M
-·-·
C
··
I
-·-
K
K
A
N
T
R
I
M
E
A
D
A
M
C
I
K
K
A
N
T
R
I
M
E
A
D
A
M
C
I
K

Visos paieškos